Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #1753
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hiszpanii czy Barcelonie nie ma takiego AM w środku pola jak Ozil, czy Riquelme. Lampard, czy Gerrard to też są typy dużo bardziej pracujące na boisku niż Niemiec. 433 w moim mniemaniu jest najbardziej skuteczna kiedy jest cofnięty rozgrywający i dwóch zapieprzających w jedną i drugą stronę zawodników. SAF zdaje się również preferować podobny system bo w meczach z wielkimi wolał postawić - kosztem tych kreujących grę - na "rzemieślników".

Zresztą, ja już kiedyś wspominałem, że środek pomocy jest w moim mniemaniu po to, żeby zdominować rywala, żeby zgnieść go fizycznie i jak najszybciej odebrać piłkę rywalom. A kreowanie gry powinno należeć do ofensywnego trójkąta wspomaganego przez bocznych obrońców.

Nigdy nie mówiłem, że mamy świetną pomoc. Nie mamy na pewno tak słabą jak co niektórzy twierdzą, ale w moim mniemaniu Ozil nie jest lekiem na całe zło. Nam jest potrzebny bardziej ktoś w stylu Fellainiego, czy Toure. Nie mówiąc już o zmienniku dla Fletcha...

I jeśli ktoś go już kupi to faktycznie będziemy wiedzieli ile on kosztował. Teraz to wszystko wymysły prasy.

PS Jesli postawimy na typowego AM bez zdań def. to czym takie 433 będzie się różniło od 442 z Berbatovem?

PS 2 Z drugiej strony Spursi potrafili wygrywać nawet z Chelsea grając Modricem w drugiej linii (442). To tylko futbol Smile

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
30-07-2010 21:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 30-07-2010 21:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości