Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #18
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010)
premislav napisał(a):super forma w meczu z irl.

:lol:

Co do samego meczu. Pojawia się coraz mniej niewiadomych. Skład powoli się krystalizuje. Do grona nieobecnych dołączyli Evra, Rafeal i Fabio. Pytanie teraz takie: dlaczego Ferg zagrał z drużyną Irlandii Evansem na lewej obronie? Wydaje mi się, że testował go w kontekście braku Evry i Fabio. Nie zdziwiłbym się zbytnio gdyby to właśnie Jonny zaczął mecz na lewej obronie, a na środku obok Vidica zobaczylibyśmy Smallinga czy Browna. Jestem prawie pewny, że wyjdziemy w tym meczu 442, ja widzę to tak:

Van der Sar
O'Shea - Brown/Smalling - Vidic - Evans
Valencia - Fletcher - Scholes - Nani/Giggs
Rooney - Owen


Oczywiście jest kilka niewiadomych. Kto partnerem Rooneya - stawiam na Owena. SAF powiedział, że ten mecz uznaje jako jeden z przygotowawczych do sezonu, dlatego nie zdziwiłbym się zbytnio gdyby właśnie Owen dostał szansę od pierwszych minut.
Jako partnera Fletchera dałem Scholesa - którego najchętniej bym widział w pierwszym składzie. Mam jednak przeczucie, że w jego miejsce od pierwszych minut desygnowany może być Gibson.

Jakby nie patrzeć, miło by było wygrać z Chelsea, ale tak jak sam Fergie mówił - ten mecz jakiś super ważny nie jest.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
07-08-2010 12:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010) - Czary - 07-08-2010 12:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości