Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS: Chelsea 1-3 Manchester United (08.08.2010)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #28
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00)
No to ja też odważę się na ocenienie występu United.. Najwyżej zostanę zjechany.. Wink

Zwycięstwo odniesione stosunkowo niewielkim nakładem sił. Ale widać było, że poszczególni zawodnicy nie są tak ważni jak drużyna i gra zespołowa - to zdecydowanie na plus. A szczegóły niżej.

van der Sar - dwie kapitalne interwencje, nie dostrzegłem większych błędów, bardzo pewny mecz (7)

O`Shea - dla mnie bez rewelacji, wiem, że stać go na więcej, poza tym to on powinien lepiej się ustawić przy straconym golu (6)
Vidic - absolutny lider defensywy, czyści, wyprzedza tak jak być powinno (7)
Evans - jako partner Vidy bardzo dobrze, jako lewy obrońca raczej tak sobie (6,5)
Fabio - jedno słowo, które moim zdaniem go charakteryzuje to niecierpliwość (6)

Valencia - dla mnie MotM, gol, asysta, dynamiczne rajdy i pomoc w defensywie - kolejny świetny występ (8)
Scholes - co tu dużo pisać.. świetne przerzuty, dokładne podania (7)
Carrick - nieprzekonanych i tak nie przekona, ale dla mnie bardzo dobry występ, bez strat i bez strachu w pojedynkach defensywnych (7)
Park - nie wyróżnił się ani na plus ani na minus (6)

Rooney - asysta i nic poza tym (6,5)
Owen - mało widoczny (5,5)

Nani - poza asystą słabiutko, liczne straty (w tym kluczowa strata przy bramce) (6)
Berbatov - to co zwykle plus gol (6,5)
Hernandez - chłopak może być żywym srebrem dla United, niesamowicie ruchliwy i nie samolubny (7)
Smalling - grał gdy przeważała Chelsea i dlatego mogliśmy zobaczyć kilka nerwowych interwencji, daleko mu do Jonny`ego. (6)
Giggs - za krótko, więc oceny brak
Fletcher - jak wyżej
08-08-2010 17:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CS: Chelsea - Manchester United (08.08.2010; 16.00) - allfanmu - 08-08-2010 17:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości