Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #3
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
Zmiany są potrzebne, ale bez przesady.Zespół nie jest w nalepszej formie i nie ma co wprowadzać już na początku takiej rotacji.
Na bramce VDS, dzisiaj znowu pokazał klase.Poki co Kuszczak niech czeka na szanse w Carling Cup.
danieltwi napisał(a):W obronie zmieniłbym jedynie O'Shea na Rafała
Pełna zgoda.Rafael też wybitnym obrońcom nie jest (mam też wątpliwości czy takim może sie stać), ale na pewno w takim meczu jak ten z West Hamem na OT będzie z niego więcej pożytku niż z O'Shea.
W pomocy Scholes z Carrickiem lub Flecherem.Trudno mi powiedzieć, bo nie widziałem meczu o Tarcze.Także nie wiem w jakiej formie jest Michael.
Zaś na skrzydłach, zgadzam sie, wywalić Parka i posadzić na ławke Valencie.Z tą różnicą, że ja postawiłbym na Giggsa na lewej stronie, a na prawej Naniego.Ryan jest w formie i wydaje sie być pewniejszym wyborem niż Obertan.
W ataku: Berbatov i Rooney , który jeden mecz już odpoczął, więc najwyższy czas wrócić do formy z poprzedniego sezonu.
Scenariusz na ten mecz wydaje mi sie łatwy do przewidzenia.West Ham sie broni, my ciśniemy tak jak to było z Newcastle.Miejmy nadzieje, że mimo naszej słabej formy uda sie złamać defensywe Młotów.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
22-08-2010 21:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Ruuuuuuuuuud - 22-08-2010 21:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości