Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #8
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
Mam nadzieję, iż po słabym występie na Craven Cottage Czerwone Diabły odpowiedzą dobrą grą na Old Trafford i bez większych problemów pokonają West Ham United, które jak na razie nie imponuje grą.

Edwin
Rafael - Vidic - Evans - Evra
Nani - Scholes - Carrick - Giggs
Rooney/Chicharito - Berbatov


Na prawej obronie chciałbym zobaczyć młodego Brazylijczyka. Owszem Rafałek wciąż popełnia błędy w defensywie, jednak O'Shea ostatnio wcale lepszy nie jest. Reszta pozostaje bez zmian.
W pomocy w miejsce słabego Antka wcale nie lepszy ostatnio Nani, a na lewej Giggs. Chciałbym ujrzeć Toma w pierwszym składzie, jednak nie wierzę, że SAF wystawi go w pierwszym składzie. Jeśli jednak młody Anglik w tym meczu nie usiądzie nawet na ławce rezerwowych to się naprawdę wścieknę. Chyba nie po to, SAF nie wypożyczył go do któregoś z klubów Premier League, by teraz Cleverley siedział na trybunach, bądź grał w rezerwach, gdzie co mecz jest wybierany najlepszym zawodnikiem na boisku. W środku Scholes i Carrick. Ewentualnie w miejsce Paula można dać Fletchera.
Z przodu na pewno Berbatov, mam nadzieję, że skuteczniejszy niż w meczu Fulham, a obok Rooney jeśli zdrów. Jeśli nie to kolejna szansa dla Chicharito.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
25-08-2010 21:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Foster - 25-08-2010 21:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości