Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #9
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
Po niezbyt szczęśliwym spotkaniu w Londynie czas wkroczyć na ścieżkę zwycięstw. Okazja do tego jest doskonała gdyż przyszła pora by zmierzyć się z West Hamem, aktualnie przedostatnią drużyną w lidze. Dlatego też oczekuję niezbyt trudnej przeprawy z londyńskim przeciwnikiem. Wprawdzie w meczu z Fulham nie zaprezentowaliśmy się najlepiej ale nie wydaje mi się żeby Młoty stanowiły jakiś problem.
Odnośnie składu to jest oczywiście grupa pewniaków: VDS, Vidic, Evans, Evra, Scholes,Berbatow to pozostała część jest już zagadką.
Na prawej obronie być może szansę dostanie Rafael, a może Ferguson postawi na Neville'a- ciężko jednoznacznie powiedzieć.
W pomocy obok świetnego Scholesa zapewne zagra Fletcher, ale równie dobrze pojawić może się Carrick, dla którego może być to okazja do powrotu do pierwszego składu. Po dość słabych pierwszych spotkaniach na prawym skrzydle Valencii szansę od pierwszych minut dostanie Nani, a po przeciwległej stronie Park.
W pierwszej linii obok Bułgara, jeśli tylko będzie sprawny zagra pewnie Rooney w przeciwnym wypadku szansę dostanie zapewne Owen. W razie czego do dyspozycji jest jeszcze Chicharito i Macheda.
Przychylam się również do tego co napisał Foster, chętnie zobaczę Toma w kadrze na ten mecz.
Obstawiam 4-0.
Niestety znowu nie będzie mi dane obejrzeć tego meczu- zachciało się żenić ludziom.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
27-08-2010 19:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - Lukas - 27-08-2010 19:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości