Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 3-0 West Ham (28.08.2010)
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #24
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30)
Liczyłem, że jednak więcej nastrzelamy, no ale dobre i te 3 gole. Nie lubię takich meczów, gdzie rywal przyjeżdża po to, żeby tylko przegrać jak najniżej.

Kapitalna partia Berby i Vidy. Wczoraj Nema pozamiatał tymi wślizgami, bezbłędny. Karton Kol już miał w drugiej połowie dość. No a Berba, to normalnie sam sex. Widać, że confident jest 100 razy większy, jak w zeszłym sezonie, w czym pewnie nie mała zasługa Fergiego. Wink Niech się Pep uczy! Fajnie, że go SAF ściągnął i dał szansę publiczności, żeby mu poklaskali, no i w sumie pierwszy raz otrzymał tak gromkie brawa. Nasz najlepszy strzelec tego sezonu btw.

Scholes cały czas trzyma fason, Fletch ma jakiś niemrawy ten początek sezonu, nie gra źle, ale bez fajerwerków. Roo cały czas szuka formy, ale o niego się akurat nie boję, kiedyś zacznie grać swoje. Już jest coraz lepiej. Nani też obiecująco i mam nadzieję, że ominie go rotacja.

Słówko o Pacie chciałem. Gdzieś stracił ten blask, wiadomo, że poniżej pewnego poziomu nie zejdzie, no ale nie ma tego pierdolnięcia, które jest u Cashley. W ogóle Pat by mógł poprawić dośrodkowania, bo słabo z tym u niego.

No i brak Rafaela mnie troszku wkurwił, bo patrząc na terminarz nie bardzo widzę, gdzie by se Braziliano mógł pokopać.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
29-08-2010 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - West Ham (28.08.2010; 18:30) - matys - 29-08-2010 11:46

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości