Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #87
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
LordCarrington napisał(a):Skoro to się wam podoba to czemu nie zrobicie czegoś iście głupiego w głównej roli z Manchester United?
Takie coś można nazwać niekończącym się debilizmem. Zachowujecie się jak dzieci, które nie miały okazji skorzystać z photoshopa. Jestem kibicem Arsenalu i szanuję Manchester United, co każdy ze stronki manusite.pl potwierdzi. Wy-zero szacunku, 100% debilizmu i zero obiektywności. Skoro ktoś szanuje mój klub, to ja szanuje jego i nwet po obejrzeniu tych "fotek" nie mam zamiaru na was zwać, bo nie jestem wami. Wstawiając te fotki zastanówcie się 10 razy, jak wy czulibyście się, gdyby to ktoś z waszego klubu tak zadrwił. Rozumiem, że jest między nami nienawiść, ale można nienawidzić, ale trzeba szanować! Mam nadzieję, że dostanę bana, bo innego spodziewać się nie mogę.

Najpierw popatrz w jakim temacie umieszczasz swój post. "Pośmiejmy się z przeciwników". Może nas akurat takie rzeczy śmieszą i nie uważamy tego jako brak szacunku dla rywala? Zresztą jak mamy szanować tego ciecia? Również szanuje Twój klub, ale przecież chyba nie mam zakazu oglądania i śmiania się z przerobionego zdjęcia z udziałem Twego ulubieńca. Co do debilizmu to obejrzyj filmik w którym naśmiewają się z tragedii w Monachium z 1958 roku. Zapraszamy częściej.

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
31-05-2008 20:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - paolo - 31-05-2008 20:15
Nowe ManCity - radzio - 05-09-2008, 13:28
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 05-05-2009, 22:19
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 16-05-2009, 19:19
Liverpool FC <3 :D - radzio - 20-10-2009, 12:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości