Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zawodnik miesiąca - sierpień
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #2
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień
Ponieważ już od jakiejś 6-tej nie śpię pokuszę się o pierwsze nazwiska.

1. Scholes

Co do tego wyboru nie ma chyba wątpliwości. W liczbach: 4 występy, 1 bramka, 2 asysty. Za Paulem przemawia także liczba celnych podań, wciąż bardzo dużo widzi, reguluje tempo gry, jest ostoją środka pola, mniej fauluje a więcej ma czystych odbiorów. Pierwsze wystepy Scholes'a sprawiły, że na chwilę zapomnieliśmy o potrzebie zakontraktowania ofensywnego pomocnika, choć jednocześnie pojawia się zaduma i lekki niepokój kiedy pomyśli się, że na horyzoncie nie widać następcy o umiejętnościach choćby zbliżonych do Rudego.

2. Berbatov

Bułgar bardzo dobrze rozpoczął obecny sezon. Jest pewny siebie, odgrywa, strzela i co najważniejsze trafia! Za Berbą również przemawiają liczby: 4 występy, 3 gole, 1 asysta. Pozostaje tylko trzymać kciuki za to by Dimitar utrzymał swoją formę jak najdłużej.

3. Vidic

Tu się lekko wahałem, czy aby na pewno Nani nie zasługuje na ostatnie miejsce na podium. Jednak jak przeanalizowałem jak dotychczas grała nasza obrona i jaki znaczenie miał dla nich Vida, pozbyłem się wszelkich wątpliwości. Nasz nowy kapitan (?) jest bardzo pewny, choć w meczu z Fulham zaliczył ze dwie wtopy, walczy jak zawsze, odbiera, dyryguje całą obroną. Klasa światowa! on wciąż ją potwierdza.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
01-09-2010 07:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Zawodnik miesiąca - sierpień - daniel - 01-09-2010 07:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości