Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tiago Manuel Dias Correia - Bebe
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #77
Re: Tiago Manuel Dias Correia - Bebe
Cytat:Skrzydłowy Manchesteru United Bebé wyjawił, że w przyszłości zamierza zostać podstawowym zawodnikiem pierwszego zespołu.

Jak widać Portugalczyk nie czyta informacji z Daily Mail gdzie aż roi się od dziwnych docinków w jego stronę, z racji pewności siebie i tego czego zamierza dokonać w drużynie "Czerwonych Diabłów".

"Z każdym meczem staje się coraz lepszy" - powiedział Bebé.

"Muszę jeszcze popracować nad zwinnością, ponieważ tego wymaga angielska piłka. Mój cel jest jeden - zamierzam zostać gwiazdą Manchesteru United!" - dodał 20-latek.

"Nie wiem jeszcze kiedy będę gotowy, aby zagrać w pierwszym składzie, aczkolwiek zamierzam ciężko pracować aby to osiągnąć, jednak dużo zależy od samego Fergusona."

"Alex powiedział, że jest póki co ze mnie bardzo zadowolony. Dodał również, że gdy dalej będę ciężko pracować przesunie mnie do pierwszej drużyny" - zakończył.

Pozytywnie mnie zaskoczył. Mogłoby się wydawać, że chłopak o tak trudnym starcie będzie nieśmiały, niepewny, a tu proszę taka wypowiedź w stylu Naniego. Widać ma charakter i jestem ambitny, teraz to przełożyć na rzeczywistość i kto wie.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-09-2010 22:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Tiago Manuel Dias Correia - Bebe - RedLucas - 18-09-2010 22:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości