Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Scunthorpe 2-5 Manchester United (22.09.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #47
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45)
ZasadKG napisał(a):Ale z drugiej strony O'Shea to zawodnik przeciętny, który nie przeskoczy pewnego poziomu.
Może i nie przeskoczy, ale niech Rafael chociażby mu dorówna.

Cytat:Zamiast niego jest w United kilku piłkarzy, którzy są lepsi od Irlandczyka.
Oczywiście, że są. Np. Rooney, czy Evra, ale problem w tym, że nie ma lepszego RB. A w zasadzie to nie jest duży problem, bo mało jest takich meczów, kiedy można zwalić winę za niepowodzenie właśnie na O'Shea. Koniec końców jest obrońcą i głównym jego zadaniem jest gra w destrukcji, a tutaj jest całkiem dobry. W ofensywie prymusem nie jest, ale w starciu np. z Liverpoolem był bardzo pozyteczny i nie chodzi tutaj tylko o asystę.

Cytat:Jasne, Rafael jest jeszcze młody, ale może się pewnego pochmurnego dnia wściec i powiedzieć: a z jakiej to kurwa paki ja ciągle siedzę na ławie?
Boś spierdolił w jednym z najważniejszych meczów sezonu i dałeś się jechać jak bura suka w starciu z zawodnikami(na tournee), którzy mieliby problem z grą w Premier League.

Cytat: Owszem, parę razy zachowałem się nieodpowiedzialnie, ale czy to powód, by do końca życia być zmiennikiem zmiennika który zmienił Johna? W dupie mam, wyślę swoje CV do paru klubów, a nuż ktoś mnie zechce i to nie jako strażaka.
Rafałku drogi, nie masz 30 lat. Jesteś na początku swojej kariery i jeszcze sporo nauki przed Tobą. Jeśli nie rozumiesz tego, że miejsce w skłądzie musisz sobie wywalczyć to czas najwyższy faktycznie zmienić otoczenie.
Cytat:Myślę jednak, że prędzej czy później Ferguson zacznie stawiać na Brazylijczyka z tego prostego powodu, że ktoś musi aktywniej wspomagać prawego skrzydłowego, gdy temu nie będzie szło. O'Shea nie jest zawodnikiem, który przedrybluje dwóch rywali i wyłoży koledze piłkę jak na tacy. Umie dośrodkować (vide: gol na 3-2 Berby), ale przy kontrach jest bezużyteczny w przeciwieństwie do np. Evry.
Ciągle tutaj prawimy o aspektach ofensywnych jakbyśmy dyskutowali o skrzydłowym :roll: Zresztą to, że O'Shea nie ucieka cały czas do ataku to też daje nam dobry balans.

Pragnę również przypomnieć ile meczów rozegrał u nas Rafael. ZNajdziesz mi drugiego obrońcę w jego wieku w najsliniejszych zespołach Starego Kontynentu, którzy mają na swoim koncie tyle spotkań?

Cytat://A co do tego Michał że wolisz poczekać na Nevilla w formie...Ja wolałbym widzieć Rafaela w formie, który niech nawet będzie słabszy od Neville'a w formie (co jestkwestią dyskusyjną), niż Garego na boisku i marnującego się jednego z najlepiej zapowiadających się prawych obrońców europy...
Patrz wyżej.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
22-09-2010 10:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Scunthorpe - Manchester United (22.09.2010; 20:45) - michal85 - 22-09-2010 10:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości