Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: Scunthorpe 2-5 Manchester United (22.09.2010)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #59
Re: CC: Scunthorpe 2-5 Manchester United (22.09.2010)
Zagrali jak stare wygi. 8 strzałów (7 celnych) - 5 goli. Skuteczność jest godna odnotowania na pewno. Skantorpy oddali ponad 20 strzałów i bodajże 11 w światło, a strzelili gole dwa. Czyli młodzież zagrała coś a la Jose's Inter. Smile Ale pamiętajmy też, że nasza defensywa,czy to ta rezerwowa, czy też pierwszoskładowa dopuszcza rywali do stanowczo zbyt wielu sytuacji strzeleckich.

Rafael - nie wiem czy ktoś też zwrócił na to uwagę, jak na początku 1. połowy pobiegł z lewej obrony szybkim pędem do bramkarza Scunthorpe (nawet ze wślizgiem). Po co? :? W defensywie jest fatalny.

Smalling - raz jeszcze mnie zadziwił in plus.

Hernandez - hmmm na razie wygląda na to, że dostosowywuje się do angielskich obrońców i nic poza tym.

No i na ostatek Bebe - nie żebym się podniecał, ale wewnętrznym okiem i męską intuicją widzę w nim coś specjalnego, chociaż do końca jeszcze nie wiem, co. Szybki, dryblował fajnie, grał bez kompleksów - of course w tych 4 czy 5 akcjach, w których miał piłkę przy nodze. Na razie niech pyka w rezerwach i może w następnym meczu CC niech se wyjdzie w 1. składzie? (jak mu w tych rezerwach będzie dobrze szło)

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
23-09-2010 08:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: Scunthorpe 2-5 Manchester United (22.09.2010) - Mubinio - 23-09-2010 08:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości