Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #138
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik?
mufc.pl napisał(a):Według "The Sun" Manchester United zamierza złożyć ofertę w wysokości 15 milionów funtów za napastnika Blackburn Rovers, Roque Santa Cruza. Paragwajczyk jest głównym celem transferowym sir Alexa Fergusona w letnim oknie transferowym.

26-latek może być znakomitym uzupełnieniem linii ataku klubu z Old Trafford. Według gazety Louis Saha już niedługo opuści drużynę "Czerwonych Diabłów", dlatego Ferguson musi sprowadzić rosłego i silnego napastnika.

Z pewnością Balckburn będzie chciało zatrzymać swojego najlepszego atakującego. Jednak duży wpływ na losy Cruza może mieć decyzja Marka Hughesa w sprawie objęcia posady menedżera w zespole Manchesteru City. Jeżeli Walijczyk opuści dotychczasowy klub to przyszłość niektórych piłkarzy z Blackburn może stanąć pod znakiem zapytania.

Sir Alex Ferguson niejednokrotnie bardzo pozytywnie wypowiedał się o Paragwajczyku.

"Nie jestem pewien ile dokładnie kosztuje, ale jest znakomitym wzmocnieniem dla każdego klubu" - przyznał kiedyś Szkot.

Santa Cruz zarabia obecnie 40 tysięcy funtów tygodniowo, jednak w Manchesterze może liczyć na podwojenie tej stawki. Warto również wspomnieć, że napastnik jest bardzo dobrym przyjacielem pomocnika klubu z Old Trafford, Owena Hargreavesa.
Santa Cruz w nowym klubie, w nowej lidze prezentował się bardzo dobrze. Sporo bramek udało mu się strzelić, ma bardzo dobre warunki fizyczne, ale czy jest wystarczająco dobry na United to w sumie nie wiem... Na pewno byłby dużo tańszy od Benzemy...

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
03-06-2008 17:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Czy potrzebny nam kolejny napastnik? - Lukas - 03-06-2008 17:55

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości