Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #1934
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Sir Alex Ferguson będzie miał do dyspozycji ogromny budżet transferowy w związku z ostatnimi zawirowaniami wokół Wayne'a Rooneya, który domagał się wzmocnień zespołu - poinformował redaktor Stretford-End.com, Wayne Barton. Przekazał on także, że Manchester United jest o krok od finalizacji dwóch transferów.

Sam Barton wydaje się wiarygodnym źródłem, ponieważ wczoraj komentował sprawę napastnika "Czerwonych Diabłów" w rozmowie telefonicznej z telewizją CNN. Po przekazaniu informacji o perspektywie wielkich transferów na Old Trafford redaktor Stretford-End.com został zasypany ogromem pytań. Wiadomo, że prioryterem jest obsada dwóch pozycji: ataku i pomocy. Jeden transfer ma zostać dopięty już w styczniu, dalsze ruchy będą uzależnione od tego jak będzie wyglądała sytuacja kadrowa wicemistrzów Anglii na przełomie roku.

Wcześniej angielskie media podały, że Ferguson będzie miał do dyspozycji 60 milionów funtów. Odważniejszą tezę wysuwa Barton, przekonując, że został zapewniony, że szkocki menedżer dostanie na wzmocnienia więcej niż otrzymano za Cristiano Ronaldo, kiedy ten przechodził do Realu Madryt.

Początkowo Barton nie chciał ujawniać żadnych nazwisk, przyznając jedynie, że "Czerwone Diabły" mogą sięgnąć po któregoś z klubowych kolegów Ronaldo. Wreszcie ugiął się jednak pod pręgieżem pytań i zdradził, że chodzi o Karima Benzemę. Co więcej, według jego źródeł, dyrektor wykonawczy ekipy z Old Trafford, David Gill, ma udać się do Hiszpanii już w następnym tygodniu, by spróbować przypieczętować transakcję. W kontekście wzmocnienia linii pomocy redaktor wymienił Jordana Hendersona z Sunderlandu.

Ciekawe - dla mnie Benzema to może być niewypał ale zobaczymy. Ogólnie sam news pozytywny jeśli mamy dostać kasę na transfery dużą - SAF na pewno będzie wiedział najlepiej jak ją spożytkować. Jeśli widzi coś w Benzemie to ok, chociaż ja nie wiem co.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
23-10-2010 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 23-10-2010 11:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości