Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #10
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
No cóż, gra ciągle taka sama. Jedyne co się zmieniło, to pokazanie charakteru po stracie bramki i ruszenie do przodu. Pierwsza połowa może nawet lepsza, niż ostatnio mieliśmy okazje oglądać. Jednak w drugiej znów widzieliśmy, że SAF nie wyciągnął wniosków. Wyszliśmy na drugą część, aby dograć ten mecz, a nie żeby strzelić na 2:0 i spokojnie kontrolować spotkanie. Cóż, najważniejsze są 3 punkty i czekamy na poprawę!

VDS - dobre spotkanie.

Neville - solidnie, ale miał też sporo szczęścia.
Vidić/Ferdinand - ten duet daje nam ogromny spokój w tyłach.
O'Shea - bardzo słabo. A to podał za krótko, a to niecelnie, a to nie przyjął piłki, do tego parę razy ograny. Mizernie to wyglądało.

Nani - słabiej, niż ostatnio.
Fletcher/Scholes - obaj mieli lepsze momenty, ale mieli też parę frajerskich strat. Ogólnie średnio wyglądał ten nasz środek pola.
Evra - przyzwoicie, ale lepiej wyglądają te jego wejścia z obrony.

Berbatow - dobry mecz, ale nieco zeszło już niego powietrze.
Chicha - :* MOTM. Fenomenalnie potrafi się znaleźć w polu karnym.

Rezerwowi:

Carrick i Oberek krótko, a Brown zaprezentował się naprawdę dobrze. Myślę, że można mu dać szansę na tej pozycji w następnym meczu.

Aha, bym zapomniał. Po kiego chuja na lewym skrzydle gra Evra? Kurwa, po chuj ten Obertan, Park, czy też Bebe. Fergie stosuje wszystkie rozwiązania poza tymi najprostszymi.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-10-2010 15:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010) - RedLucas - 24-10-2010 15:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości