Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Stoke City 1-2 Manchester United (24.10.2010)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #11
Re: PL: Stoke City - Manchester United (24.10.2010; 13:30)
No i udało się. Pierwszy wyjazd wygrany. Generalnie jestem zadowolony z postawy United, bo potrafili wziąć się w garść i odpowiedzieć Stoke. Pierwsza połowa niezła, w drugiej już jakby chcieli dowieźć skromne zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił. To się zdecydowanie nie opłaciło, bo Stoke wyczuło okazję. Jednak po tej bramce szybko wzięli się panowie do roboty.

Co do poszczególnych zawodników:
van der Sar [6.0] - nie miał zbyt wiele roboty, przy strzale bez szans
Neville [6.5] - duże szczęście, że nie wyleciał w pierwszej połowie, tak poza tym to jak na pierwszy mecz po tak długiej nieobecności w pierwszym składzie ujdzie w tłoku
Ferdinand [7.0] - dobra opieka nad Jonesem
Vidic [7.0] - asysta przy bramce i bez zarzutów w obronie
O`Shea [6.5] - za mało widoczny w ofensywie, z tyłu bez większych wpadek
Nani [6.5] - dośrodkowania i kilka strat na minus, reszta malutki plusik
Scholes [5.5] - jego strata główną przyczyną straty bramki, oprócz tego kilka innych strat, jakiś nieswój, rozkojarzony jakby
Fletcher [6.0] - kolejny rozkojarzony, ale jego straty nie były aż tak brzemienne w skutki
Evra [6.5] - jako lewy pomocnik brak mu tego czegoś, chociaż domyślam się zamysłu Alexa - gorsze mecze na lewej obronie stąd przesunięcie wyżej, aby go odciążyć psychicznie, mimo to stały poziom i przydawał się
Berbatov [7.5] - kolejnych kilka magicznych dotknięć piłki, to plus brak strat mi wystarczy
Hernandez [8.5] - absolutnie man of the match, pierwsza bramka to majstersztyk, druga to dowód jaki chłopak ma insynkt do strzelania bramek
Brown [6.5] - bez rewelacji, solidnie
Carrick [6.5] - ten przynajmniej nie miał strat
Obertan [6.0] - za krótko stąd ocena wyjściowa dla mnie
24-10-2010 16:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Stoke City - Manchester United (24.10.2010; 13:30) - allfanmu - 24-10-2010 16:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości