Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #13
Re: PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010)
sebo205 napisał(a):Co do składu to bardzo mi się podobali: J.S.Park, Obertan, Bebe nawet nawet oprócz dośrodkowywań bo nie były ładne

Park rozumiem, zagrał bardzo dobre zawody. Jednak pozostała dwójka?! Chyba sobie jaja robisz. BEBE BYŁ TRAGICZNY, na tyle prób które miał żeby dośrodkować to chyba kurwa ja bym posłał piłkę w pole karne( :-D ). Na tą chwilę ten Chłopina nie nadaje się zupełnie do gry o punkty w PL.Miał niby byc szybki jak wiatr, dynamiczny, a patrząc na niego to mi się Chinyama z Legii kojarzy, bez kitu. Obertan nie lepiej, za dużo chaosu w jego grze. Potrafi przyspieszyć by za chwilę zpartaczyć proste zagranie.
Ważne, że są 3 pkt ale gra była tragiczna - trzeba to uczciwie przyznać. Graliśmy przecież z najgorszą ekipą wyjazdową w PL. O'Shea jako pomocnik - nastepnym razem połamię sobie chyba rękę ze złości jak dalej będę tak pizgał ze złości w ścianę. John nie ma pojęcia o grze w środku pola, nigdy nie uważałem go za dobrego grajka ale jak już ma być na boisku to tylko jako boczny obrońca, ewentualnie z ławki jako DM do bronienia wyniku.
Podobał mi się Brown, mimo, że przegrał parę pojedynków z Doyle'm( w sumie każdy z obrońców miał dziś problemy z tym ruchliwym napadziorem) to świetnie grał na wyprzedzenie, twardo w odbiorze. Vidic trochę sie drzemnął przy bramce dla Wolves ale poprawnie, Rio podobnie. Evra średnio, starał sie coś w ofensywie ale kiepsko układała się współpraca z Obertanem.
W pomocy miał grać od początku Scholes.
06-11-2010 18:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010) - fasol - 06-11-2010 18:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości