Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #27
Re: PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010)
Pierwsze co mi przychodzi do głowy po tym spotkaniu to wielkie uff. Przed meczem byłem pozytywnie nastawiony i przekonany że jeśli zagramy tak jak ostatnie mecze to nie będzie czym się martwić, a tutaj niespodzianka...

Przed rozpoczęciem spotkanie wielkie zaskoczenie; Hargreaves w pierwszej 11, po prostu szok i zaraz na początku rozczarowanie, a później było gorzej. Padaka- tak bym określił naszą grę w pierwszej połowie. Całe szczęście że Park strzelił bramkę przed przerwą (świetne podanie Fletchera). W drugiej połowie zarysowała się nasza przewaga, ale na nic to się stało, bo nie potrafiliśmy strzelić drugiej bramki, która uspokoiłaby bardziej spotkanie, ale niestety to goście wykorzystali swoją szansę i doprowadzili do remisu. Po tym zdarzeniu nasi gracze rozpoczęli akcję, pt."Wejdźmy z piłką do bramki Wolves", która nie wiedząc czemu nie przyniosła rezultatu. Na nasze szczęście Park błysnął po raz kolejny u dzięki niemu mamy 3 punkty.

Co do składu to rozumiem, że jesteśmy po wizycie w Turcji i niedługo bardzo ważny mecz z City, ale takie zestawienie pomocy to nieco lekka przesada: Obertan, Bebe i O'Shea (wiadomo, że jego miejsce jest w obronie) to chyba zbyt duże ryzyko w PL. Rozumiem, że był jakiś wirus i oszczędzamy Scholesa, ale nie widziałem żadnej informacji o Carricku, który na pewno byłby bardzo pomocny i uspokoiłby grę.

Pocieszające jest to, że mimo tak dużej absencji podstawowych zawodników udało się zgarnąć 3 punkty, choć mogłoby się odbyć bez takich nerwów. Cieszę się z tego, że jak w pewnym meczu nie ma tego zawodnika, który zazwyczaj ciągnie grę to pojawia się następny. Nie ma Roo, był Nani i Berbatow, nie ma ich, jest Chicharito, a nawet jak jemu nie idzie to pojawia się Park.

No cóż, teraz czekamy na derby.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
07-11-2010 19:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-1 Wolverhampton (06.11.2010) - Lukas - 07-11-2010 19:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości