Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Wigan Athletic (20.11.2010)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #35
Re: PL: Manchester United 2-0 Wigan Athletic (20.11.2010)
Strasznie się wczoraj wynudziłem. Kolejny, słaby mecz. Ostatnie mecze United to udręka, ale obowiązek kibica taki, że oglądać trza Big Grin

Może, to dziwne, ale cieszę się z powrotu Wazzy. Cieszyłem się kiedy dostał 'na dzień dobry' porcję gwizdów, gdy przyjmował piłkę, zaś pod koniec śpiewano 'White Pele'(mi to by przez gardło nie przeszło). Zaufania nie mojego nawet w 50% nie odzyska, ale jednak to nadal gracz United - naszego klubu. Więc pisanie o nim 'zdrajca' jest w ogóle nie na miejscu. Szkoda tylko że w końcówce zjebał 110% akcję. Jak walnie brameczki z Arsenalem i Chelsea w grudniu to OT będzie go na rękach nosić. Zresztą - Gerrard też miał chwilę zwątpienia, a dziś jest noszony przez kibiców z Liverpoolu. Totti nawet pojechał do Madrytu, by uzgodnić transfer z Realem, ale... zadzwonił z Hiszpanii do dyrektora AS Romy ze łzami w oczach, gdzie mówił że nigdzie nie odejdzie. Kazdy ma te swoje 5 min. zwątpienia, Ja już trochę ochłonąłem po tym zamieszaniu z Roo, więc patrzę trochę innym okiem niż mies. temu. Chociaż gdybym był woczraj na OT - ani bym nie gwizdał, ani bym nie śpiewał.

O meczu mozna powiedzieć - zagrać, zwyciężyć, zapomnieć. Jakimś cudem z naszą 'wspaniałą' grą jesteśmy na 2. miejscu. Jestem pewien, że w tym roku będziemy mieli najsłabszego mistrza w historii Premiership.
21-11-2010 16:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Wigan Athletic (20.11.2010) - Jaceks_21 - 21-11-2010 16:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości