Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 7-1 Blackburn Rovers (27.11.2010)
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #9
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (27.11.2010)
Kalendarz wyjątkowo niewygodny. Wydawało mi się, że to norma, że kluby grające w środę, w lidze występują w niedzielę :/ no ale trudno, trzy punkty trzeba zdobyć żeby Chelsea grała pod większą presją. Blackburn jest obecnie w środku tabeli więc teoretycznie powinni grać bardziej otwartą piłkę niż Wigan czy Rangersi, ale gramy na OT więc jest ryzyko, że będą się chcieli murować z czego mogą wyjść groźne kontry jak w meczu z Wigan.

Co do składu to myślę, że powinno być klika zmian:
Bramka- Van der Saar
Obrona- z The Gers było eksperymentalnie, więc myślę, że wrócimy do ustawienia Ralael- Vidic- Ferdinand- Evra. Ewentualnie fajnie byłoby zobaczyć Smallinga
Pomoc- pewniakiem jest Carrick, jeżeli Scholes i Fletcher są kontuzjowani to ciężko dobrać mu dobrego partnera. Anderson w ostatnim meczu wydawał mi się jakoś "obok" gry i środek pola jakoś się rozmył po jego wejściu. Na skrzydłach sprawa jeszcze gorsza. Naniemu dałbym odpocząć i trochę przemyśleć własną grę tylko, że w takim wypadku zostaje Obertan i Park albo Giggs jeśli da radę zagrać.
Atak- po ostatnich wypowiedziach Fergusona obstawiał bym Rooneya z Berbatovem, którzy zresztą zaprezentowali się dobrze w ostatnim meczu. Na zmianę w drugiej połowie Hernandez.

P.S- pytanie do bardziej doświadczonych forumowiczów. Jak ustawić taki schemat ze składem? Bo tabem i spacją to tak trochę nie bardzo? Wink

//w poniższe znaczniki wstaw skład, a zostanie on wyśrodkowany /Adis
Kod:
[center][/center]
26-11-2010 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Blackburn Rovers (27.11.2010) - Sirius - 26-11-2010 23:10

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości