Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Valencia (07.12.2010)
paolo Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,984
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #1
CL: Manchester United 1-1 Valencia (07.12.2010)
[Obrazek: 1zn0jye.png][Obrazek: m9rm0p.png][Obrazek: valencia.png]

Manchester United vs Valencia CF
UEFA Champions League
07.12.2010; 20:45
Old Trafford, Manchester


7 grudnia na Old Trafford, dojdzie do starcia Manchesteru United z Valencią CF w ramach rozgrywek Ligi Mistrzów. Czerwone Diabły w poprzedniej kolejce zapewniły sobie awans do fazy pucharowej.

Valencia również ma zapewniony awans do dalszych rozgrywek, nawet w przypadku porażki z United i zwycięstwa Glasgow Rangers. Rangersi zaś dzięki przewadze nad Bursasporem zagrają w Lidze Europejskiej.

Piłkarze "Nietoperzy" zajmują piąte miejsce w tabeli Primera Division. Najlepszym strzelcem jest Roberto Soldado - 7 bramek na koncie, z tego 5 w Lidze Mistrzów. Przed starciem z Manchesterem United zmierzą się jeszcze z Almerią i Realem Madryt. W ostatniej kolejce LM rozgromili Bursaspor 6:1.

Ostatnie mecze Valencii:

24 listopad 2010
Valencia Bursaspor 6 : 1
20 listopad 2010
Villarreal Valencia 1 : 1
14 listopad 2010
Valencia Getafe 2 : 0
8 listopad 2010
Sevilla Valencia 2 : 0
2 listopad 2010
Valencia Rangers 3 : 0

W ostatnim pojedynku United z Valencią górą byli podopieczni Sir Alexa Fergusona. W końcówce spotkania wynik na 0-1 ustalił Javier Hernandez, który na zdobycie bramki potrzebował zaledwie ośmiu minut (na boisko wszedł w 77'). Przy golu asystował Macheda, który wszedł natomiast pięć minut przed końcem meczu i od razu po jego wejściu Chicharito trafił do siatki.

Waszym zdaniem - mecz na Estadio Mestalla (29.09.10)
MOTM - Rio Ferdinand (6 głosów w ankiecie, 35%)

michal85 napisał(a):Jestem zadowolony. Lubię jak gramy tak na wyjazdach, jak nie tracimy kontroli nad wydarzeniami na boisku mądrze rozgrywając piłkę w środku. Wprawdzie nie był to idealny występ, ale solidnie zapracowaliśmy sobie na te 3 punkty.

daniel napisał(a):Mnie wczoraj denerwowały dwie rzeczy: momentami zbyt łatwe pozbywanie się piłki i wykopy na oślep. Najgorzej na placu Park, który większość piłek przyjmował piszczelami i wdawał się w jakieś bezsensowne dryblingi głównie sam z sobą. Rio z Vidą wyglądają pewniej niż Vida z Evansem, Nani kilka ładnych piłek i dryblingów, tak jak wcześniej wspomniałem - musi mniej aktorzyć na boisku.
Suma sumarum, nie taka Valencia straszna jak się okazało.

Jaceks_21 napisał(a):Bardzo dobry mecz Ferdinanda. Kolejny dobry mecz Naniego i kolejny beznadziejny Parka. I połowa w wykonaniu Koreańczyka - masakra. Tak słabo grającego zawodnika w LM dawno nie widziałem. (...) Świetne zmiany SAFa. Kiedy widziałem wchodzącego Machedę pomyślałem: 'Gdzie Owen?' Na szczęście Boss jak zwykle miał rację. Dobry mecz Berby, jednak widać że jako wysunięty napastnik bez piłek od Scholesa gra mu się trudno. Sam musiał wypracować swoje sytuacje. Dobry mecz Andersona, wrócił po takiej kontuzji i zagrał na poziomie LM. Mam nadzieję, że później będzie tylko lepiej. Brawo dla Chicharito za wykończenie.

O wszystkim co związane z meczem, dyskutujemy w tym temacie.
Zapraszamy do dyskusji!


Ostatnie spotkanie:
Valencia CF - Manchester United 0:1 ; 29.09.2010 UEFA Champions League

Ciekawostka o rywalu:
Cytat:Ostatni "rok sukcesów" Valencia miała w roku 2004, drużyna z Estadio Mestalla wygrała wówczas ligę, a także zdobyła Puchar UEFA i Superpuchar Europy. Od tamtego czasu wywalczyła zaledwie Puchar Hiszpanii (2008), jednak w każdym sezonie są typowani wśród faworytów na Primera Division.


Dane pomeczowe:


Składy:

Manchester United:

Valencia CF:

Ławki rezerwowych:

Manchester United:

Valencia CF:

Gole:

Kartki:

Sędzia:

Który ze mną w konkury na mój słowotok?
28-11-2010 13:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
CL: Manchester United 1-1 Valencia (07.12.2010) - paolo - 28-11-2010 13:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości