Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #16
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
1. Ja obserwuję tych piłkarzy nie od dziś. Dzisiejszy meczu tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że to nie są piłkarze godni gry w United.

2. Ja rozumiem, że może się zdarzyć piłkarzowi gorsza forma, ale Evans w ogóle nie wyciąga wniosków. Jemu żenadne występy zdarzają się ostatnio regularnie.

3. Tak, tak, sam do pewnego momentu wierzyłem w tę gadkę. Utalentowany piłkarz od razu pokazuje, że potrafi grać zajebiście, nie wygrywa meczów i nie strzela spektakularnych goli, ale od pierwszego kontaktu z piłką widać, że to materiał na przyszłą gwiazdę. Niestety Bebe nie potrafi nic - ani dośrodkować, ani kiwać, ani grać z klepki. Zero.

4. Jeśli chodzi o Andersona to się zgodzę. Na tle kolegów z drużyny wypadł poprawnie, ale w porównaniu do meczu z Blacbkurn i ogólnych oczekiwań co do niego to był przeciętny występ. Ale nic mu nie zarzucam, sam nic nie mógł zrobić. Obertan dla mnie grał totalną kichę. Udała mu się jedna akcja na początku meczu, a później obraz nędzy i rozpaczy. Taki Obinna to wyglądał przy nim jak geniusz futbolu.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-11-2010 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - mucha - 30-11-2010 23:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości