Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Breakthru Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 493
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 21
Post: #17
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Cóż jak pisałem na chacie tak podsumuję:

SAF podłożył świadomie mecz robiąc 10 zmian w stosunku do składu z weekendu i nawet nie silił się na usadzenie na ławce kogokolwiek z kluczowych zawodników, którzy w razie wtopy mogliby wejść i cokolwiek zmienić. Potem wymienił Bebe i 2 obrońców. - Nie mam więcej pytań wysoki sądzie.

Cała drużyna zasługuje na zawyżone 5 z wyjątkiem Giggsa, który zachował swój profesjonalizm, mimo żałosnej postawy towarzyszy (i za to 7, gdyby miał lepszych kompanów 6,5).

Ktoś tym chłopakom musi powiedzieć, że to iż noszą koszulki z naszywką MU, nie oznacza, że już są zajebiści. Wypadałoby od czasu do czasu na to zapracować. Dziś żaden z tych młodych tego nie zrobił.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że biedny Tomek znów wyjmuje z siatki piłkę głównie z winy defensywy, która działałaby lepiej jakby ciągnięto losy do składu, a nie robił to SAF.

"Wydałem dużo pieniędzy na wódę, babki i szybkie samochody – resztę po prostu roztrwoniłem."
George Best
30-11-2010 23:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Breakthru - 30-11-2010 23:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości