Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #19
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
mucha napisał(a):2. Ja rozumiem, że może się zdarzyć piłkarzowi gorsza forma, ale Evans w ogóle nie wyciąga wniosków. Jemu żenadne występy zdarzają się ostatnio regularnie.
Leczył uraz, kryzys formy może dopaść każdego. Jonny jest jeszcze stosunkowo młody, wszystko przed nim. Wywalimy go = strzelimy sobie w stopę.
mucha napisał(a):3. Tak, tak, sam do pewnego momentu wierzyłem w tę gadkę. Utalentowany piłkarz od razu pokazuje, że potrafi grać zajebiście, nie wygrywa meczów i nie strzela spektakularnych goli, ale od pierwszego kontaktu z piłką widać, że to materiał na przyszłą gwiazdę. Niestety Bebe nie potrafi nic - ani dośrodkować, ani kiwać, ani grać z klepki. Zero.
Sytuacja Bebe, a sytuacja innego młodego piłkarza różni się znacznie i ty o tym doskonale powinieneś wiedzieć. Nie wychowywał się w domu, styczność z profesjonalnym futbolem ma/miał na poziomie mojej wiedzy o lidze brazylijskiej. On się go jeszcze ciągle uczy.

Nie jesteś fanem Machedy, ale jeśli już tak jedziesz po Kiko, to nie powinna Cię ominąć dzika jazda po Hernandezie, który psuł dzisiaj prawie wszystko co popadnie, a ty go tylko usprawiedliwiasz słabszymi partnerami.
30-11-2010 23:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Kwas - 30-11-2010 23:30

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 23 gości