Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Jaceks_21 Offline
Member
***

Liczba postów: 200
Dołączył: Feb 2010
Reputacja: 1
Post: #30
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Trochę ochonąłem, więc napiszę co myślę o tym spotkaniu.

Przede wszystkim widać że młodzież to My mamy jednak cienką. Z ostatnim zespołem EPL byliśmy o klasę gorsi. Co robił Evans na boisku to głowa mała, już wczoraj lepiej grał Pepe. Szkoda mi gościa, bo zapowiadał się zajebiście, a w tym sezonie klapa :plask: Jednak nie pozbywałbym się go od zaraz. Spokojnie - w gościu drzemie potencjał co potwierdział w końcówce poprzedniego sezonu, jednak się zagubił. On w ogóle nie jest pewny swoich decyzji na boisku. Nawet gdy wszedł w meczu z B'burn, nogi miał jak z waty, i tylko odgrywał do VDSa. Kilka meczy na ławce, może w rezerwach powinno mu dobrze zrobić. Oby.

Cała obrona zagrała do dupy, Fabio jedynie mały plusik, ale był strasznie poniewierany. Warunki jeszcze nie te. U Smallinga podobała mi się jedna akcja w I połowie, kiedy to (chyba) powalił Spectora. O'Shea... przemilczę :?

Nasze skrzydła to absolutna klęska, i chyba powoli czas żegnać się z Obertanem. Zapowiadał się fajnie, ale jednak brakuje mu tego błysku. Za mało efektywności, za dużo nic nie wnoszących pokazów. Taki gracz dobry na Ligue 1 czy Bundesligę(podobno pytał się o niego Werder). Chyba że rozwinie się w niesamowitym tempie jak Nani, ale nie chce mi się w to wierzyć. Bebe - gość ma 20 lat, a nie potrafi wrzucić piłki w pole karne. Co On u nas robi? Lepsze wrzutki to Ja widzę na boiskach okręgówki. W jego przypadku też prognozuję najgorsze(patrz: szybkie opuszczenie klubu). Anderson jedyny w tym meczu na plus. Powoli, powoli się rozkręca ta nasza samba w środku pola. Fletcher w tym sezonie kolejny raz do bani. Carrick obecnie bije go na głowę. Darren, spręż się! Ryan kompletnie niewidoczny.

W ataku - nic. Groszek biegał(liczył ktoś jego kontakty z piłką?). Po raz kolejny widać że On jako wysunięty napastnik w ogóle się nie sprawdza. Macheda - u mnie w rankingu jeden z pierwszych do odstrzału. Od 3-ech lat nie zrobił żadnych postępów. Czasem mu się fuksnie, zdobył te 3 gole(wow!), ale to nie jest napastnik dla United. Ledwie przyjmie, ledwie poda...

CC mi nie szkoda, boli mnie styl w jakim przegraliśmy i to że pokazliśmy światu jak zdolna jest nasza młodzież. Kiedy doczekam się Eikrema?

Żeby wesoło zakończyć: <a class="postlink" href="http://www.youtube.com/watch?v=SaGoovg5jBI">http://www.youtube.com/watch?v=SaGoovg5jBI</a> Wink
30-11-2010 23:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham - Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Jaceks_21 - 30-11-2010 23:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości