Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #35
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
W sumie chyba dobrze wyszło, że mecz zacząłem oglądać od drugiej połowy, bo zapewne byłbym w nieco innym humorze niż teraz.
A tak mimo, że była to dotkliwa porażka to nie przejąłem się nią za bardzo. Fakt, szkoda, że udało się przejść dalej i powalczyć o obronę tego pucharu, zwłaszcza, że przed tym meczem widziałem nas w finale patrząc na kolejnych potencjalnych rywali. Ale największymi przegranymi są Ci piłkarze, którzy wczoraj grali, bo dzięki takim występom blokują sobie drogę do pierwszej drużyny, ba nawet do kolejnych jakichkolwiek występów.
Wprawdzie wczoraj grał nasz drugi garnitur, ale nigdy nie spodziewałbym się porażki takich rozmiarów i tak kiepskiej gry :shock:
Przynajmniej jedno się wczoraj wyjaśniło- nie możemy bezgranicznie polegać na naszych młodych, perspektywicznych graczach, oni muszą mieć obok siebie kilku klasowych graczy, którzy będą w stanie pociągnąć grę do przodu, coś zmienić a wczoraj nie było takich zawodników na boisku.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
01-12-2010 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Lukas - 01-12-2010 10:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości