Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #45
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Pierwszy raz od dawna wkurwiłem się tak, że wyłączyłem w pizdu ten mecz w 60. minucie i zacząłem oglądać South Parka dla relaksu. I to najgorsze jest to, że w moim subiektywnym odczuciu do tej 60. minuty graliśmy troszkę lepiej od Młotów, a już na pewno nie na tyle gorzej, żeby był taki wynik. No ale stało się, jest jak jest, a jest klęska na całym froncie.

Po co jechać po Bebe, skoro chłopak grał o niebo lepiej niż np Hernandez? Nie mówiąc o Evansie. I nie jest to tylko moje zdanie, jak ktoś nie wierzy to proszę poczytać na RoMie. Naprawdę widziałem, że się stara coś zrobić, i czyni w tym kierunku jakieś działania.
Ja bym o występie Javiera powiedział tak: bardzo słaby, ale nie zawiniony - nie dostawał piłek= nie grał, proste. Ten typ napastnika, tak jak i Macheda, bazuje na pomocnikach i skrzydłach - bez nich jest nikim. No i tak to wyglądało. Jedyny pozytyw z tego meczu to występ Andersona, wg mnie on potrzebuje grać z Carrickiem lub Fletcherem, z zastrzeżeniem tego, że Fleczer musi być w formie. Wczoraj Ando galopował do przodu, a potem szedł atak West Hamu i nie nadążał. I w tym momencie pojawia się zasadnicze pytanie: gdzie jest Fletcher? Kto ma ubezpieczać Andersona, gdy ten pobiegł w okolice 16stki? Carrick w meczu z Blackburn robił to świetnie.
A nad występem Evansa spuśćmy zasłonę milczenia. Wszyscy wiemy, że potrafi, ale nikt nie wie, co z nim w tej chwili jest nie tak. Parę meczów w rezerwach byłoby odpowiednie - i to wcale nie za karę, tylko dla podbudowania pewności gry.
A już najbardziej mnie wkurwia, jak Angole na forach się pastwią nad Kuszczakiem. Niech se pooglądają "piękne" interwencje Fostera, Greena, Robinsona i spółki. I zamkną japę.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
01-12-2010 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Mubinio - 01-12-2010 18:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości