Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
fasol Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 291
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #46
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Kwas napisał(a):Z tego typu pretensjami proszę nie do mnie, tylko sir Alexa. Piszę jak jest.

Uczenie się futbolu z prawdziwego zdarzenia niekoniecznie musi odbywać się w słabszym zespole. Tutaj ma wyśmienite warunki do nauki, podnoszenia swoich umiejętności. Nikt nie będzie ( przynajmniej nie powinien ) go popędzać. Coś taki niecierpliwy. Po to młody gracz przychodzi do klubu, aby iść w górę, a na to potrzeba czasu, czasu i jeszcze raz czasu.

Ok, nie mam do Ciebie absolutnie pretensji. Masz rację odnosnie nauki futbolu, tylko u niego jak na razie w każdym występie nie widać jakiegoś błysku itp. Nie przyszedł z pierdziszewa tylko z ligi portugalskiej, która "wydaje" regularnie talenty(mniejsze lub większe). Dalismy za niego nie skrzynkę bananów tylko parę baniek. Tymczasem chłop biega jak oszołomiony ilekroc pojawi się na boisku. Fakt, jestem dośc krytyczny i czasem narwany. Przyznaję się bez bicia :-D . Liczyłem jednak na cos więcej jak na razie w wykonananiu pana Bebe. Cóż, może się doczekam.
01-12-2010 18:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - fasol - 01-12-2010 18:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości