Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #56
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45)
Dopiero teraz piszę o tym meczu, ale jakoś tak wyszło, że wcześniej mi się nie chciało.

Cała drużyna zagrała fatalnie, mimo to nie oni głównie zawiedli w tym spotkaniu, tylko sam Ferguson. Szkot zlekceważył West Ham i wystawił mocno rezerwowy skład podczas gdy Młoty wybiegły w niemal podstawowym składzie. Czy on myślał, że taki Bebe, który ma problemy z dośrodkowaniami oraz w dodatku nie potrafi dobrze przyjąć piłki, będzie toczył równe boje z doświadczonymi piłkarzami WHU :?: W dodatku Obertan w ataku... Co to ma być :?: Na siłę chce z niego zrobić napastnika :?:

Wystawienie pary Smalling- Evans to samobójstwo. Piłkarze gospodarzy wchodzili w nasze pole karne jak w masło. Do tego jak widziałem Obinne, który kręcił John'em O"Shea jak chciał i kiedy chciał, miałem ochotę wyłączyć telewizor.

Hernandez odcięty od podań nie mógł nic zrobić, Anderson nie zagrał tak dobrze, jak w meczu z Blackburn, ale i tak mam nadzieję, że zagra wraz z Carrick'iem z Blackpool.

Kuszczak nie zawinił przy żadnej ze straconych bramek, ale także niczym wielkim się nie wyróżnił.

Szkoda, że odpadliśmy, bo prócz Arenalu do półfinału awansowały słabe ekipy, więc spokojnie można było dojść do finału.

Jak sam wystawi taki sam skład z Liverpoolem w Pucharze Anglii to nie widzę za różowo tego meczu.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
02-12-2010 09:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CC: West Ham 4-0 Manchester United (30.11.2010 ; 20.45) - Jaroldz - 02-12-2010 09:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 20 gości