Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CL: Manchester United 1-1 Valencia (07.12.2010)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #26
Re: CL: Manchester United - Valencia (07.12.2010; 20:45)
Plan minimum wykonany, jest pierwsze miejsce w grupie i komfort trafienia na mniej wymagającego rywala w 1/8. Spotkanie było do wygrania, gdyby skuteczność byłaby lepsza. Poza tym wyglądało to ok, stwarzaliśmy sobie wiele sytuacji i jeśli bramkarz Valencii nie byłby tak dobrze dysponowany/nasi dokładniejsi/dopisało nam szczęście kilka razy to goście wróciliby do Hiszpanii bez punktu.

Nie byłem zachwycony (a był ktoś w ogóle?) obsadą bramki, jednak Amos aż tak źle nie zagrał, choć strzał, po którym piłka wpadła do siatki wydaje mi się do wyjęcia, ale to nie on ponosi winę za straconego gola. Bliźniaki ok, regularnie podłączali się do akcji ofensywnych, choć kilka błędów im się zdarzyło. Z trójki stoperów, która wczoraj wystąpiła najgorzej wypadł Chris, przytrafiło mu się kilka błędów i nie wyglądał tak pewnie jak w swoich poprzednich występach.

Kolejny dobry mecz rozegrał Anderson, powinien strzelić bramkę już na początku, ale oddał beznadziejny strzał po świetnym odegraniu Rooneya. No, ale zrehabilitował się trafiając na 1-1 i kilka razy pokazał się z dobrej strony i nawet kilka razy długie podania były celne. Co innego Carrick, słabiutki występ, głównie zaważyła na to sytuacja, po której padł gol dla Valencii. Skrzydłowi mi się podobali, Park miał duży udział przy bramce, choć w kilku sytuacjach mógł lepiej się zachować, Nani przyzwoicie.

No i czas na nasz duet napastników, Rooney wydaję się już wracać do optymalnej dyspozycji, co dobrze rokuje przed ważnymi spotkaniami ligowymi. Bebratov zaś powinien trafić przynajmniej ze 2 razy, zakończył jednak z zerowym dorobkiem i pod koniec spotkania sprawiał wrażenie sfrustrowanego.

Teraz do lutego przerwa, czas się skupić na lidze.
07-12-2010 23:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: CL: Manchester United - Valencia (07.12.2010; 20:45) - Tomek91 - 07-12-2010 23:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości