Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #2116
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
matys napisał(a):Z początku sezonu jakoś graliśmy 4-4-2 z Scholesem w środku, który nie ma większego pojęcia o bronieniu od VDV
Wprawdzie Scholes może nie jest stworzony do gry w destrukcji ale zawsze stara się jakoś przeszkodzić w akcji przeciwnika a VDV nie oszukujmy się jest kompletnie poza grą obronną swojego zespołu a Ferguson zdecydowanie bardziej sobie ceni takich, którzy w razie czego wrócą się po piłkę, powalczą o jej odbiór. Przyznam się, że wcześniej nie mogłem się pogodzić z faktem że przepuściliśmy Holendra, ale patrząc na to w jaki sposób gramy i przynosi to rezultaty, jestem skłonny odpuścić.
Patrząc na naszą obecną kadrę to brakuje mi gracza typu... Hargreaves-Scholes (byłoby pięknie znaleźć kogoś takiego), który znakomicie potrafiłby przerwać akcję, odebrać piłkę i szybko wyprowadzić ją do przodu, dlatego jeśli nie doczekamy się powrót Owena to trzeba będzie się w kogoś takiego zapatrzyć. Bo jeśli chodzi o tego piłkarza z pomocy bardziej z przodu to patrząc na to jak prezentuje się Andi (który jak trzeba to i w defensywie popracuje) i wierząc, że będzie podtrzymywał swoją dyspozycję a mając jeszcze na uwadze powrót Cleverley'a (bardzo liczę na tego chłopaka) a także nieszablonowego Parka, który często schodzi do środka, pozycja wydaje się być obsadzona, ale wtedy jest jeszcze kwestia skrzydłowego, którego wręcz musimy sprowadzić.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
15-12-2010 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 15-12-2010 21:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości