Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Chelsea - Manchester United (przełożony na inny termin)
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #2
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00)
Po zwycięstwie nad Arsenalem przystępujemy do meczu z drugim londyński potentatem do tytułu- Chelsea. Tym razem nadarza się wyjątkowa okazja do wygrania w końcu na Stamford Bridge, bo już upłynęło kilka lat od kiedy, ostatni raz to United zgarniało pulę 3 punktów. Mimo, że Chelsea jest w dołku i nie wygrała od kilku spotkań to mam większe obawy przed tym meczem, niż przed starciem z Kanonierami. Nie wiem, czemu, bo patrząc na ich dyspozycję to zwycięstwo naprawdę jest w zasięgu, a ewentualna wygrana i derby stolicy między tymi dwoma zespołami w następnej kolejce mogą sprawić, że znajdziemy się w bardzo komfortowej sytuacji przed świątecznym maratonem.

Jeśli chodzi o skład to wystawiłbym taką samą jedenastkę, co w poniedziałek wybiegła na mecz z Arsenalem. Wyglądało to dobrze, środek pola został zdominowany, choć nie było to wielce trudnym wyzwaniem, zobaczymy jak będzie jutro. Kibice Chelsea na pewno cieszą się z faktu, że do dyspozycji mają większość podstawowych graczy. Mam nadzieję, że spotkanie ułoży się po naszej myśli, bo marnotrawstwem byłoby nie wykorzystać takie dyspozycji głównego rywala do mistrzostwa. Dał tam radę niedawno Sunderland, to czemu nie United?
VDS
Rafael-Vidic-Rio-Evra
Nani-Carrick-Anderson-Fletcher-Park
Roo
18-12-2010 09:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Chelsea FC - Manchester United (19.12.2010; 17:00) - Tomek91 - 18-12-2010 09:25

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości