Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #2134
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Od dawna jestem zwolennikiem jego talentu. Śledzę nie tylko Premiership, ale również oglądam wiele meczy z tych niższych lig. Pamiętam go dobrze z Southampton i już wtedy można było zauważyć, że pod wpływem jego młodego wieku i nieustannego rozwoju w końcu i na skrzydle będzie błyszczał.Także argument, że patrzyliśmy na niego kiedyś tylko pod kątem obrońcy jest dla mnie nietrafny.
Do Ciebie nie trafia, ale takie są fakty. Przecież nawet na starcie ubiegłego sezonu Bale był lewym obrońcą i z tego co pamiętam dostał szansę dzięki kontuzji Assou-Ekoto. Wykorzystał ją na tyle dobrze, że trudno było go wyrzucać ze składu, więc przesunięto go wyżej. Ty jako wielki fan Bale'a pewnie mi powiesz jeśli się mylę, ale ja to tak pamiętam Smile

Jeszcze nie dalej jak rok temu pojawiały się plotki, że Arry będzie chciał wypozyczyć Bale'a, bo chłopak się cofa. Z młodymi zawodnikami nigdy nie ma pewności jak skończą. Jeśli jesteś zwolennikiem niższych lig to na pewno znasz casus chociażby Gilesa Barnesa, który na zapleczu wyglądał jak world beater. Może jakbyśmy Balea kupili tych kilka lat temu, to by kisił ogóry w rezerwach i nigdy by nie dostał takiej szansy jak w Spurs ? Może...

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
21-12-2010 14:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 21-12-2010 14:03

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości