Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pośmiejmy się z przeciwników
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #457
Re: Pośmiejmy się z przeciwników
Cytat:Trener piłkarzy Interu Mediolan Rafael Benitez był bardzo zaskoczony informacjami o swoim rzekomym zwolnieniu z klubu. Hiszpan zapewnił, że pozostaje w świetnych stosunkach z prezesem Massimo Morattim.

- Między nami są dobre stosunki i nigdy nie było z tym problemu. Rozmawialiśmy przez telefon o zespole. Mówił, że byli i obecni piłkarze widzą grę drużyny jako najlepszą od 15-20 lat, a o zespole mówi się jako o włoskiej Barcelonie - przekonywał Rafa.

Benitez po finałowym meczu klubowych mistrzostw Świata (wygranym 3:0 z TP Mazembe) w wywiadzie zarzucił prezesowi klubu niedotrzymanie obietnicy i niesprowadzenie zawodników, których chciał. W związku z tą wypowiedzią włoskie media nie miały wątpliwości co do przyszłości Hiszpana i już w poniedziałek wymieniały jego potencjalnych następców.

- Gdy zobaczyłem nagłówki gazet, byłem bardzo zaskoczony. Wiele osób dzwoniło też do mnie i pytało czy to prawda, że już zostałem zwolniony - powiedział szkoleniowiec, który latem przeniósł się do Mediolanu z Liverpoolu.

- To są jedynie pogłoski, które krążą wokół mnie od dłuższego czasu. Mogę jedynie powiedzieć, że jestem teraz na wakacjach, aby odpocząć przed rundą wiosenną - dodał.

Szkoleniowiec latem zastąpił Jose Mourinho, który w poprzednim sezonie poprowadził Inter do mistrzostwa kraju oraz triumfów w Pucharze Włoch i Lidze Mistrzów. Obecnie włoski zespół zajmuje siódme miejsce w tabeli Serie A i do prowadzącego Milanu traci 13 punktów.

<rotfl> <rotfl>

Gdzie jest Groszek?
21-12-2010 21:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nowe ManCity - radzio - 05-09-2008, 13:28
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 05-05-2009, 22:19
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - R.A.B. - 16-05-2009, 19:19
Liverpool FC <3 :D - radzio - 20-10-2009, 12:36
Re: Pośmiejmy się z przeciwników - Kosma - 21-12-2010 21:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 25 gości