Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #7
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (26.12.2010; 16:00)
Pierwsze 20 minut to absolutna masakra. Imponujący pokaz siły uderzenia United. Brawo za ten okres, bo to była poezja. Dalej było spokojniej co nie znaczy nudniej. Zwycięstwo w 101% zasłużone. Dyspozycja bardzo dobra.

Co do poszczególnych panów:

van der Sar - prawie bezrobotny, jeden strzał Zendena i kilka wyłapanych dośrodkowań to nic trudnego dla Edwina. [7.0]
Rafael - coraz dojrzalszy a dodając do tego nieustanne włączanie się w akcje ofensywne mamy już chyba podstawowego prawego obrońcę United. Spodziewałem się, że powiem to trochę później. [7.5]
Ferdinand - solidność i powrót do formy sprzed licznych kontuzji. [7.5]
Vidic - jak na kapitana przystało. Prawdziwy wzór dla innych i napastnikom odechciewa się grać przy takim obrońcy. [8.0]
Evra - norma na niego, ale widywałem lepsze spotkania w jego wykonaniu. [7.0]

Park - jak wspomniał RedLucas, bardzo dobry mecz. Jak zwykle przydatny i w obronie i w ataku. [7.5]
Carrick - byłem pod wrażeniem jego dzisiejszego spotkania. Był zarówno fantastyczny w odbiorze jak i bardzo dobry w akcjach zaczepnych (dawno tak dobrej postawy w tym aspekcie u niego nie widziałem). [8.0]
Anderson - brakowało z reguły czegoś przy końcu akcji. Poza tym nieźle. [7.5]
Giggs - kolejne spore zaskoczenie. Jego balans przypominał mi jego genialne rajdy sprzed lat. Wciąż to ma. Po prostu Welsh Wizard. [8.0]

Berbatov - dwie bramki, liczne podania otwierające drogę do bramki. [9.0]
Rooney - wraca do formy. [8.0]

Gibson - bez wpływu na grę. [6.5]
Macheda - j.w. [6.5]
Hernandez - j.w. [6.5]

No i zwróciłem też uwagę na gracza z numerem 10 na plecach, ale z Sunderlandu, Hendersona. Spodobała mi się inteligencja boiskowa u tego chłopaka. Nie traci piłek, ładnie rozrzuca grę, ogarnia defensywę. Ciekawy zawodnik.
26-12-2010 18:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Sunderland AFC (26.12.2010; 16:00) - allfanmu - 26-12-2010 18:27

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości