Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #18
Re: PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010)
Mnie to nie martwi. Jako zespół dzięki Rooneyowi prezentujemy się znakomicie. Po każdym jego meczu odkąd wrócił do gry powtarzam, że ten piłkarz robi ogromną różnicę. Jest niesamowicie kreatywny, czego przykładem jest pierwszy gol Berbatowa. Ale poza tym znakomitym podaniem, Rooney zaprezentował jeszcze sporo bardzo dobrych.

Cieszy zwycięstwo, chociaż strasznie się bałem, że te niewykorzystane sytuacje z pierwszej połowy mogą się zemścić. Na szczęście udało się wygrać i to się liczy. O obronie nie ma co się rozpisywać, bo spisała się bardzo dobrze. Po raz kolejny dobry występ Rafaela, co mnie bardzo cieszy. Jeśli nie spuści z tonu to będziemy mieli jednego z najlepszych prawych obrońców w Europie. Fajnie również Anderson, coraz śmielej sobie poczyna, potrafi w końcu podawać efektywnie i trzeba też zwrócić uwagę na to, że poprawił strzały z dystansu. We wczorajszym meczu miał dwa dobre uderzenia. Jedno wylądowało na poprzeczce, a drugie tuż obok bramki. Giggs w początkowym etapie meczu prezentował się kapitalnie. Później trochę zeszło z niego powietrze, ale i tak pomimo 37 lat na karku potrafi dużo wnieść do naszej gry. No i cieszy współpraca Rooneya z Berbatowem. Szkoda, że Chicharito nie dostaje szans, bo z pewnością na nie zasługuje, ale sorry winetou, Rooney z Berbatowem są jak na razie nie do wygryzienia jako duet.

Jutro mecz z Birmingham. Może być ciężko. Pewnie nie obejdzie się bez kilku roszad, możliwe, że w końcu Hernandez dostanie szansę od pierwszych minut. To tylko dwa dni przerwy, więc trzeba kogoś oszczędzić, tym bardziej, że w nowy rok gramy następne spotkanie. Nie wiem, jaką jedenastkę wystawi Ferguson, ale chcę trzy punkty. Zobaczymy jak to będzie wyglądało. W końcu nasza forma wyjazdowa w tym sezonie jest lekko mówiąc przeciętna.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
27-12-2010 13:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010) - mucha - 27-12-2010 13:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości