Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #19
Re: PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010)
Jak zaczną częściej grać tak, jak w pierwszych 20 minutach, to myślę, że dziennikarze przestaną pisać o Barcelonie jako o "bogach futbolu". Bosko, szkoda tylko, że nie wpadło więcej, bo w sumie to mogło być i 4:0 spokojnie już na początku. I bardzo dobrze, że potem chłopaki trochę stonowali tempo - w końcu do następnego meczu nie mamy tygodnia, ani nawet standardowych 3 dni - ale dni tylko dwa.
Przede wszystkim muszę pochwalić defensywę - jak cała czwórka będzie tak grać cały sezon, to naprawdę w lidze nie mamy się czego obawiać. Bezbłędnie z tyłu. Dalej - muszę pochwalić Carricka (widzicie, nawet mi się zdarza Smile) za to, że trzymał w ryglu cały środek pola, świetnie się ustawiał i zabierał piłki. Jak będzie tak grał cały czas - niech gra w pierwszym składzie. Ale najbardziej za wkład w ostatnie parę meczy trzeba pochwalić Andersona - świeżość w środku pola wróciła. W końcu nie przypomina to skostniałego układu środka pomocy, który objawiał się np. w meczu z AV. Z Andersonem i Carrickiem możemy grać 4-4-2 z prawie każdym, poza ścisłą czołówką ligi. Rooney - mi także w ogóle nie przeszkadza to, że nie trafił już dawno do siatki z gry. Tyle, co ten chłop daje zespołowi podaniami na skrzydła i nie tylko czy swoją grą z pierwszej piłki - nie do opisania. A Berba - no chyba w końcu w końcu można o nim mówić nie jako tylko i wyłącznie kreatorze sytuacji (chociaż to oczywiście robi nadal), ale jako o egzekutorze. Dobrze, że ta skuteczność w końcu przyszła w tym sezonie, aż mi głupio, że tak mało w niego wierzyłem w lipcu i sierpniu.

BTW: bez Naniego i Valencii nie gramy "typowo" skrzydłami, zarówno Park jak i Giggs schodzili ze skrzydeł do środka bardzo często - rezultat świetny z tego wyszedł IMO.

I trzymajmy kciuki dziś za remis na Emiratach.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-12-2010 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 2-0 Sunderland AFC (26.12.2010) - Mubinio - 27-12-2010 14:38

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości