Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010)
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #44
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010)
Ale się wkurzyłem wczoraj, no nie ma co. Prawda jest taka, że od X spotkań po osiągnięciu prowadzenia jedną bramką spoczywamy na laurach. Wygląda to tak, jakbyśmy byli święcie przekonani, że jesteśmy tak genialni w tyłach, że nikt i nic nam gola nie jest w stanie strzelić. Czasem się dowiezie wynik, czasem się strzeli z kontry gola i jest spoko. Ale coraz częściej (głównie na wyjazdach, ale nie tylko: patrz WBA) dajemy sobie wbić jednego, dwa głupie gole i mamy punkt jeden zamiast punktów trzy.
Oczywiście zgadzam się z tym, że bramka zdobyta została niesłusznie. Ale też trzeba przyznać, że od jakiejś tam 88. minuty Birmingham zamknęło nas we własnym polu karnym w zasadzie i ja osobiście "czułem" zbliżające się wyrównanie. A było wpuścić Obertana czy Hernandeza wcześniej, mieliby dużo siły, zrobili by jakieś zamieszanie pod ich polem karnym, pokiwali by trochę "na Smolarka" przy linii bocznej, może jakiś faul by wywalczyli. No nic, trudno - ale z WBA trzeba wygrać i nie obchodzi mnie, w jakim stylu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
29-12-2010 11:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010) - Mubinio - 29-12-2010 11:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości