Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010)
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #51
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010)
Cytat:Nie jest dobrym pomysłem trzymanie kurczowo jednobramkowej przewagi w sytuacji, kiedy rywal jest po prostu słaby.
To, że ktoś nie potrafi wymienić 5-ciu podań nie znaczy, że jest słaby. Znaczy to nie mniej więcej tyle, że nie ma wiele do zaoferowania w ofensywie, a defensywa to inna para kaloszy. Przecież nie jest dziełem przypadku, że na własnym stadionie Niebiescy ostatni raz trzy bramki dostali bodaj 5 lat temu. Nie jest przypadkiem to, że przegrywają oni na swoim terenie tak rzadko. My na domiar złęgo nie mieliśmy naprawdę wiele do zaoferowania w przodzie ze względu na brak skrzydeł. Nasza strzelona bramka nie wynikała z błędów dobrze zorganizowanej defensywy gospodarzy, zadecydował geniusz Berbatova, który świetnie rozegrał piłkę z Gibsonem. City to świetnie poukładana w defensywie drużyna, która jak ma swój dzień to potrafi uprzykrzyć życie wielkim tej ligi. A że nie potrafią kopać do przodu i tracą punkty ze słabiakami to inna kwestia.

Dla mnie rozegranie dwóch meczów w PL w przeciągu 3 dni to prawdziwe wyzwanie, szczególnie jeśli się staje w szranki z wypoczętym rywalem. I to nieważne jakiej klasy. To Premier League, a nie Podwórkowa Liga.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
29-12-2010 16:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Birmingham City 1-1 Manchester United (28.12.2010) - michal85 - 29-12-2010 16:45

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości