Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kwas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 974
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 12
Post: #2204
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):I obaliłeś?
Tak. Jeśli wziąć pod uwagę kryteria którymi się kierujesz, to Sneijder pasuje do twojej koncepcji. Wytrzymały, a więc nie miałby problemów z grą od jednego do drugiego pola karnego, wybiegany, nie odpuszczający, ze zmysłem kombinacyjnym.
michal85 napisał(a):Ja równie dobrze mógłbym postawić tezę - Rooney ma niezbędne atrybuty do gry jako CM. Bawimy się dalej ?
Możesz tak sądzić, ale jego umiejętności są potrzebne gdzie indziej. Poza tym przeskok z roli playmakera na klasycznego rozgrywającego, różni się od przeskoku z napastnika na środkowego pomocnika. Do sedna: jeżeli taki gracz jak Sneijder byłby w najbliższym czasie do wzięcia, a nasza kadra potrzebowałaby wzmocnień w środkowej formacji, to wziąłbym go, nawet biorąc pod uwagę fakt, iż pełniłby trochę inną rolę, niż zazwyczaj.
Foster napisał(a):Chcesz konkretów to zadzwoń do Ferguson i się zapytaj czemu nie pasuje (jeśli rzeczywiście nie pasuje, a na to wygląda]
Foster, ja się Ciebie pytam, ciekawi mnie twoja opinia na ten temat. Wmawiasz mi, że nie pasuje do filozofii Fergusona, to powiedz dlaczego ? Co u Holendra w kwestii budowania pomocy przez Fergiego nie trybi ?
Foster napisał(a):Gdy Holender odchodził z Realu była świetna okazja i co? Ferguson go nie kupił. Na co ma czekać? Aż będzie trzeba za niego zapłacić 50 mln? Jeśli go kupi za rok czy półtorej - fajnie. Okaże się, że nie miałem racji i tyle. Jednak póki co wychodzi na to, że Ferguson nie chce takiego typu zawodnika jak Sneijder.
A może po prostu nie chce zawodnika na tą pozycję ? O tym nie pomyślałeś. Bo środkowy pomocnik ostatnio zasilił nasze szeregi 3 i pół roku temu. Na co czekać ? Na to aż zwolni się miejsce w tej formacji. Scholes odejdzie, wtedy Ferguson zacznie rozglądać się za nowym midfielderem.
Foster napisał(a):Napisałem, że tam za niego w defensywie pracują inni, a on może się skupić na ofensywie i nie musi pracować w odbiorze, tak? Tak. Więc gdzie napisałem w tamtej wypowiedzi napisałem, że sobie nie poradzi w 4-4-2?
Pisząc to, odnosiłeś się do mojej wypowiedzi o grze Sneijdera w 4-4-2, co wyraźnie sugerowało trudności z grą Holendra w tymże systemie.
06-01-2011 15:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kwas - 06-01-2011 15:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości