Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
MattMan Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 39
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 0
Post: #143
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeżeli chodzi o obronę... Jestem kategorycznie na NIE dla Brazylijczyków itp. Nie róbmy z ligi angielskiej hotelu dla południowców. Nie zachowujmy się jak Chelsea... Im wydaje się chyba, że przenieśli do rzeczywistościa Fm'a. :| Obrona, obrona: Stawiam na Richardsa. Solidny Angol, twardy jak skała, ale jasna cholera - ciężko będzie go pozyskać, bardzo ciężko.

Pomoc... tutaj nie należy szaleć. Jestem zwolennikiem kupowania młodych talentów. Myślę, że Ramsey odnajdzie się w naszej drużynie (jeśli rzeczywiście do nas trafi) Wink Ben Arfa kusi... ale nie wydaje mi się, że trafi na Old Trafford. Arsenal jak widać zainwestował we francuski talencik i pozyskali Nasriego i myślę, że będzie to dla nich wzmocnieniem...

Atak. Fergie myślał nad uzupełnieniem linii obrony doświadczonym napastnikiem. hmmm Berbatov jest jakimś rozwiązaniem. Mimo wszystko nr 1 dla mnie jest Benzema.
Ostatnio zaczynam podziwiać talent takiego zawodnika jak... Bafétimbi Gomis. Cholera, zawojuje światem Big Grin
10-06-2008 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - MattMan - 10-06-2008 09:23

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości