Ankieta: Co powinien zrobić Ferguson?
Ankieta jest zamknięta.
Pozwolić odejść Ronaldo, jeśli wpłynie odpowiednio wysoka oferta. 33.33% 21 33.33%
Zatrzymać go za wszelką cenę. 6.35% 4 6.35%
Zatrzymać w klubie jeszcze na rok, a potem pozwolić odejść. 4.76% 3 4.76%
Posadzić Cristiano na trybunach. 9.52% 6 9.52%
Sprzedać i kupić kogoś, kto chciałby grać dla MU. 20.63% 13 20.63%
To wymysły gazet. Ronaldo nie chce opuszczać Manchesteru. 25.40% 16 25.40%
Razem 63 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak potoczą się losy Ronaldo?
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #21
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo?
Cytat:Była gwiazda Arsenalu Londyn i reprezentacji Anglii, Ian Wright, skrytykował skrzydłowego Manchesteru United, Cristiano Ronaldo, który w dalszym ciągu nie podjął decyzji odnośnie swojej przyszłości w klubie z Old Trafford.

"Nie ma wątpliwość, że jesteś świetnym piłkarzem, jednak jako człowiek nie masz żadnej klasy" - stwierdził Wright.

"Nie masz szacunku dla Sir Alexa Fergusona i kibiców Manchesteru United. Szczerze mówiąc, wstyd mi za ciebie Ronaldo. Masz 23 lata i nie powinieneś zachowywać się tak nieodpowiedzialnie."

"Jesteś na Old Trafford od pięciu lat, ale dopiero w dwóch ostatnich sezonach stałeś się wielką gwiazdą. Przed tym Fergie trzymał zawsze twoją stronę, mimo że grałeś egoistycznie i często łatwo się przewracałeś. Kiedy zachowałeś się brzydko wobec swojego kolegi z klubu podczas Mistrzostw Świata, twój menedżer ponownie pokazał, że zależy mu na tobie, podobnie jak i fanom Manchesteru United."

"Mogli się od ciebie odwrócić po incydencie w meczu z Anglią, jednak tego nie zrobili. Jesteś teraz najlepszym piłkarzem na ziemi. Zapłaciłbym dużo, by oglądać twoją rozgrzewkę przed meczem, jednak teraz wydaje mi się, że ty bardzo szybko jesteś gotowy na to, by dołączyć do Realu Madryt."

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
10-06-2008 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: Jak potoczą się losy Ronaldo? - Lukas - 10-06-2008 14:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości