Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Transfery rywali w Premier League
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #591
Re: Transfery rywali w Premier League
Jaroldz napisał(a):Podobno Luis Suarez jest bliski przenosin do Liverpoolu. Fajny atak mieliby wtedy na Anfield: Suarez- Torres.

Cytat:Luis Suarez jest bliski transferu z ekipy Eredivisie - Ajaxu Amsterdam do Liverpool FC - podaje holenderski De Telegraaf. The Reds chcą wzmocnić swój skład w trakcie zimowego okna transferowego, bowiem wyniki od początku sezonu są zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poprawić je ma 23-letni Suarez.

W sobotę wieczorem przedstawiciele klubu z Anfield mieli kontaktować się z Ajaxem Amsterdam w sprawie transferu, rozmowy miały być kontynuowane w niedzielę. O podpis na kontrakcie zawodnika walczy także Tottenham, jednakże wydaje się, że Suarez preferuje przenosiny na Anfield, a to głównie z powodu obecności kilku hiszpańsko-języcznych kolegów.

Kontrakt zawodnika z Ajaxem kończy się latem 2013 roku, oferta zakupu ma opiewać na 25 mln euro (około 18 mln funtów).

Ja nie wiem, co nie spojrzę na newsy transferowe innych zespołów to ceny jakieś śmiesznie niskie. Potem wracam do wieści z Old Trafford i widzę taką samą sumę... ale przy nastolatkach z Kambodży, albo chuj wie skąd.

Co do Pieneera, to dobry interes robi Chelsea. Bardzo uniwersalny zawodnik, idealnie uzupełniłby nasz skład.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
17-01-2011 16:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Wzmocnienia rywali w Premier League - R.A.B. - 02-02-2009, 19:23
Transfery na ostatnią chwilę - Miko - 01-09-2009, 12:57
Re: Newsy piłkarskie - Jaroldz - 30-12-2010, 10:08
Re: Transfery rywali w Premier League - RedLucas - 17-01-2011 16:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości