Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #29
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Czary napisał(a):Dążąc Twoim tokiem rozumowania, to ile bramek ma Carrick? Widzę, że niektórzy są uprzedzeni strasznie do Ando i wymagają od niego bóg wie czego i wypominają mu każde nawet na wpół udane zagranie.
Jak twierdzisz, że ktoś tu jest uprzedzony do Andersona, to nie wiem jak nazwiesz stosunek niektórych do Carricka, który od początku sezonu gra na równym (2-3 mecz słabsze), naprawdę dobrym poziomie, a wciąż czytam, że Michael jest słaby, bo zawalił w poprzednim sezonie.

Czary napisał(a):Wiem, że spełniają inne zadania, wiem że Carrick jest w lepszej formie i to on powinien dzisiaj zagrać w pierwszym składzie, denerwuje mnie tylko ciągłe najeżdżanie na Ando.
Nic takiego tu nie miało miejsca. Anderson po kontuzji grał naprawdę dobrze, ale ostatnio wrócił do swojego nie najlepszego poziomu. Nie przemawia do mnie argument typu, "fajnie pociągnął z piłką do przodu" bo co to dało? Dobra, fajnie wywalczył i się uwolnił, ale potem podał do obrońcy, więc pożytek z tego praktycznie żaden.

Czary napisał(a):Żadnych eksperymentów z Obertanem.
Jak nie w takich meczach to kiedy?
Jak przy takich brakach na skrzydłach, jakie mamy obecnie, Gabi nie grywa w takich meczach, to ja się pytam co on robi na Old Trafford? Niech nie blokuje miejsca w rezerwach innym młodym grajkom.

E:
Mubinio napisał(a):Rudy już w ogóle nie pcha się do przodu
A czy trzeba być w polu karnym, czy na jego linii, żeby kierować poczynaniami kolegów i asystować?

E2:
Łukasz, przecież napisałem, że prawie żaden Tongue

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
22-01-2011 13:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00) - Foster - 22-01-2011 13:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości