Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Czary Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,964
Dołączył: Jan 2009
Reputacja: 0
Post: #31
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Foster napisał(a):
Czary napisał(a):Wiem, że spełniają inne zadania, wiem że Carrick jest w lepszej formie i to on powinien dzisiaj zagrać w pierwszym składzie, denerwuje mnie tylko ciągłe najeżdżanie na Ando.
Nic takiego tu nie miało miejsca. Anderson po kontuzji grał naprawdę dobrze, ale ostatnio wrócił do swojego nie najlepszego poziomu. Nie przemawia do mnie argument typu, "fajnie pociągnął z piłką do przodu" bo co to dało? Dobra, fajnie wywalczył i się uwolnił, ale potem podał do obrońcy, więc pożytek z tego praktycznie żaden.

Okej, ale i tak na tle Fletchera zaprezentował się dobrze chyba? Z Carrickiem nie porównuje, bo w ostatnim meczu nie było go prawie w ogóle widać z przodu.

Foster napisał(a):
Czary napisał(a):Żadnych eksperymentów z Obertanem.
Jak nie w takich meczach to kiedy?
Jak przy takich brakach na skrzydłach, jakie mamy obecnie, Gabi nie grywa w takich meczach, to ja się pytam co on robi na Old Trafford? Niech nie blokuje miejsca w rezerwach innym młodym grajkom.

Z WHU i WBA? Hmm,ale on już z nimi grał i dał dupy. Nie wiem dlaczego wszyscy znów uważają Birmingham za jakiegoś ogóra. Wejście z ławki - no niech już będzie, ale nie od pierwszych minut, bo tutaj potrzebujemy wszystkiego co mamy najlepsze.

"Kto parę razy dostał po ryju i wie, że nie jest ze szkła, ten czuje że żyje. Dopiero wtedy, gdy balansuje na krawędzi."
22-01-2011 13:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00) - Czary - 22-01-2011 13:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości