Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #34
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Ja nie będę komentował Andersona. Spróbuję odnieść się do meczu. Po pierwsze oczekuję, że to będzie zwycięstwo. Po prostu. Nieważne czy jedną czy pięcioma bramkami. W meczach na Old Trafford jestem z reguły o to spokojny.
Co do składu. Ciekawy jestem kogo Ferguson wystawi na prawej obronie, bo Rafael jest zawieszony. Neville? Brown żyje w ogóle? Jak już to ten drugi chociaż bardzo lubię Neva, ale to nie jest spotkanie dla niego. Reszta obrony znana. Jeżeli Ferg zapowiadał zmiany w składzie to może Kuszczak na bramce? Ale wątpię. Co do pomocy to skrzydła Nani, Giggs. Innej opcji nie widzę, bo Obertan to jedna wielka niewiadoma. Bez eksperymentów, które mogą się źle skończyć. Środek na pewno Carrick a obok... pewnie Anderson, bo Scholes może jeszcze sobie odpocząć po kontuzji. Przyda nam się niedługo. Ciekawe, że nikt nawet nie bierze pod uwagę Gibsona skoro Sir Alex zapowiadał drobne zmiany w składzie. Wink A atak wolałbym obok Berbatova Hernandeza, ale pewnie będzie Rooney.
22-01-2011 13:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00) - allfanmu - 22-01-2011 13:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości