Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #43
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
Tak jest! 5:0, a mogło być sporo więcej. Graliśmy z niesamowitą swobodą, w końcu zobaczyliśmy stare, dobre United, dla którego 1:0 czy 2:0 to wynik niewystarczający. Z doświadczenie jednak wiem, że w najbliższym wyjazdowym spotkaniu z Blackpool zagramy przeciętnie. Widać różnicę między grą u siebie, a na wyjeździe.

van der Sar - bezrobotny [ 7 ]

O'Shea - to co zawsze, przyzwoicie w obronie, przeciętnie w ataku [ 6,5 ]
Vidić - poza jednym kiksem ostoja naszej defensywy, choć roboty to on dużo nie miał [ 7 ]
Smalling - podobnie jak Vidić, dobry występ, fajnie, że dostaje sporo szans do gry, bo pokazuje, że talent ma bardzo duży [ 7 ]
Evra - zagrał 45 minut i mam nadzieję, że zmiana to po prostu chęć dania odpoczynku Francuzowi przez Fergusona; Francuz aktywny w ofensywie, ale już jak się zapędza do przodu to przydałoby się trochę więcej efektywności [ 7 ]

Nani - ech, najaktywniejszy na boisku, z dziecinną łatwością ogrywał obrońców Birmingham, tylko ta skuteczność..., dobrze jednak, że zdobył bramkę, to z pewnością pozytywnie wpłynie na jego psychikę [ 8 ]
Carrick - no cóż, miejmy nadzieję, że to nic groźnego, do momentu gry zanotowałem dwa słabe podania i dwa świetne odbiory [ 6 ]
Anderson - dosyć przeciętnie, za mało kluczowych podań, w defensywie jednak zaliczył kilka odbiorów [ 6,5 ]
Giggs - bardzo dobry występ, okraszony bramką i asystą, kilka dobrych akcji, ze względu na wiek wiadomo, że nie będzie regularnie grał na wysokim poziomie, ale jeśli chodzi o ten mecz, to zdecydowanie na plus [ 8 ]

Rooney - do pełni szczęścia zabrakło gola, ale są za to dwie asysty i udział przy trzeciej bramce Berby, ogólnie aktywny, sporo dobrych podań, lubię patrzeć na jego grę, powinien strzelić bramkę po strzale głową [ 8 ]
Berbatow - co tu dużo mówić, kolejny świetny występ, jak zawsze narzekano, że dobrze gra, ale nie strzela, tak teraz jest na odwrót, ogólnie bez rewelacji, ale potrafi umieścić piłkę w siatce [ 9 ]

Gibson - średnio, mógł pokusić się o jakieś uderzenie z dystansu (jedno miał, ale z lewej nogi i w środek bramki), ale pokazał, że potrafi rozgrywać piłkę, kilka fajnych przerzutów na skrzydło, i o to chodzi, wystarczy znaleźć wolnego Naniego, a ten już zrobi swoje, Gibsonowi nie mam nic do zarzucenia [ 6,5 ]
Fabio - zaczął słabo, kilkakrotnie ograny, ale później się obudził i parę razy odebrał piłkę, jednak w akcjach ofensywnych to nie ten sam piłkarz co Rafael [ 6,5 ]
Owen - na początku niewidoczny, później mógł strzelić bramkę, ale zabrakło trochę lepszej techniki, balansu ciałem (Nani by to strzelił) [ 6 ]

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
22-01-2011 18:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00) - mucha - 22-01-2011 18:09

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 21 gości