Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Hotwarty Offline
Member
***

Liczba postów: 118
Dołączył: Nov 2009
Reputacja: 0
Post: #48
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00)
No i tak to powinno wyglądać zawsze, gdy gramy z zespołami tego formatu. Szybka bramka ustawiła spotkanie, kolejne były tylko kwestią czasu.

Bardzo dobry mecz naszej dwójki napastników, Berbatov dziś najlepszy na placu, idzie na króla strzelców, Rooney swoje od siebie też dołożył ( warto zwrócić uwagę na to, jak zgasił piłkę po wykopie VDS przy bramce nr4, świetna sprawa). Bardzo dobry występ Giggsa, Nani strasznie irytujący, ale bramka go ratuje. Mam nadzieje, że kontuzja Carricka nie będzie poważna, do momentu zejścia bardzo dobrze pracował w defensywie. Anderson dziś bez błysku, ale poprawnie.

Cała linia obrony dziś bardzo pewna, bo też nie miała za wiele pracy. Plus dla Johna za asysty. Z rezerwowych najlepiej, moim zdaniem, zagrał Fabio, po niemrawym początku później było coraz lepiej. Widać, że są z Rafałem po tych samych pieniądzach, kwestia tylko ogrania i zbierania doświadczenia. Mam nadzieje, że odciąży trochę Evre.
22-01-2011 18:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United - Birmingham City (22.01.2011; 16.00) - Hotwarty - 22-01-2011 18:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości