Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #57
Re: PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Bardzo miło mnie wczoraj zaskoczyli nasi piłkarze. Oczekiwałem jakiegoś nudnego spotkania a tutaj taka kanonada. Ten mecz bardzo dobrze pokazał jak bardzo ważna jest wcześnie strzelona bramka, która ustawiła całe spotkanie.
Takie United chciałoby się widzieć zawsze- pewne i solidne w obronie a także zabójczo skuteczne w ataku. Zdecydowane i zasłużone zwycięstwo naszych piłkarzy, goście nie stanowili dla nas żadnego zagrożenia- od święta znajdowali się w pobliżu naszego pola karnego.
Odnośnie zawodników to najlepiej zaprezentowała się nasza przednia formacja. MOTM zdecydowanie Berbatow: 3 bramki, cały czas aktywny, podejmujący dobre decyzje, a i ten leniwy przechwyt, po którym padła bramka Giggsa piękny :-D
Rooney również miał duży wkład we wczorajszy sukces: 2 asysty, piękne przejęcie piłki po zagraniu VDS i odprowadzenie jej do asystującego Giggsa, szkoda że nie zakończył spotkania z bramką na koncie- należało mu się.
Giggs- świetnie, widać że nadal cieszy się grą, wprawdzie w tym sezonie gra różnie ale wczoraj pokazał że dokładne podania nadal nie są mu obce i że ma jeszcze siły by pomykać na lewym skrzydle
Nani- aktywny, starał się bardzo, próbował różnymi sposobami przejść zawodników gości- z różnym efektem, strzały też tak sobie, za bramkę +, ale wszyscy wiemy że potrafi grać jeszcze lepiej.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
23-01-2011 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011) - Lukas - 23-01-2011 16:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości