Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #58
Re: PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011)
Dorzucę coś jeszcze od siebie:

VDS- dobry mecz, nie musiał się wysilać w tym meczu.
O'Shea- nawet dobry występ tego zawodnika. W miarę pewny w defensywie, a nawet próbował się udzielać w ofensywie. Dobrze zastąpił Rafaela.
Smalling- coraz bardziej podoba mi się ten obrońca. Pewny, silny fizycznie, dobrze rozumie się z Vidiciem.
Vidić- poza jednym kiksem kolejny dobry występ Serba.
Evra- dobry mecz w wykonaniu Francuza, ale kiedy zapędza się do przodu, to później jest strasznie niedokładny, zbyt chaotyczny.

Nani- biegał, strzelał, kiwał i przez długi czas nic mu nie wychodziło, aż w 75 minucie meczu w końcu udało mu się zdobyć tego gola, którego próbował zdobyć przez cały mecz. Powinien jednak poprawić wykończenie akcji, bo niektóre jego złe zagrania nie powinny mu się przytrafiać.
Carrick/ Gibson- do momentu zejścia dobry występ, później w jego miejsce wszedł Gibson i nie wyróżnił się czymś szczególnym.
Anderson- w chwili obecnej nasz najlepszy środkowy pomocnik, stał się bardzo ważną postacią w składzie. Oby tak dalej!
Giggs- kiedy zobaczyłem, że znów Walijczyk gra od pierwszych minut, myślałem, że zagra tak jak z Tottenhamem. Myliłem się jednak i Ryan rozegrał bardzo dobry mecz. Mimo swoich lat nadal prezentuje wysoki poziom.

Rooney- znów biegał, rozgrywał, cofał się do obrony, podawał, asystował, ale znów nie zdobył gola. Mimo wszystko kolejny dobry mecz Wayne'a.
Berbatov- zawodnik meczu, grał tak, jak od niego wszyscy oczekują. Od początku meczu chciał brać udział w każdej akcji United, pokazywał się. Taki Berbatov mi się podoba. Mógłby tylko tak grać częściej i zdobywać bramki w prawie każdym meczu, a nie kilka co parę spotkań.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
24-01-2011 14:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Re: PL: Manchester United 5-0 Birmingham City (22.01.2011) - Jaroldz - 24-01-2011 14:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 17 gości